Čertův Mlýn – nádherné ubytování v Jizerkách s domácími buchtami a soukromými koupacími tůněmi

 Víte, co mě na tom psaní blogu tolik baví, kromě předávání inspirace? To, kolik zajímavých lidí jsem za tu dobu mohla poznat. Některé letmo, některé blíže, s některými jsme přáteli 😘. Takhle náhodou jsem poznala i Sandru, majitelku nádherné chaloupky Čertův Mlýn v obci Bílý Potok – v ideálním výchozím místě k poznávání Jizerek.
Čertův mlýn je nádherný. Nebyli jsme tu ubytováni, jen na návštěvě, ale jela bych sem okamžitě. Chalupa pro 15 lidí je výborně přizpůsobená malým čertům, ehm. dětem 🙂 Ostatně stopy po čertech tu najdete všude 🙂
📍 veliká vybavená kuchyň
📍 3 pokoje pro 15 lidí, 2 dětské postýlky
📍 2 koupelny (i vana a přebalovák)
📍 spousta her a hraček uvnitř
📍 zahrada s pískovištěm, klouzačkami, houpačkami
📍 3 nádherné koupací tůně – voda je boží a nebudete se odtud v horku chtít hnout
📍 pejsci vítáni
📍 čerti i jiné pohádkové postavy bydlí s vámi 🙂 majitelka je autorka dětských pohádkových knížek (Sandra Dražilová Zlámalová – sandradetem.cz), jejichž děj se odehrává právě kolem mlýna.
Při příjezdu na vás bude čekat plná lednice a napečené domácí povidlové buchty. Takže žádné hledání restaurace hned první večer, žádné mamííí, my máme hlad 🙂 Sandra má sama 3 malé draky, ehm. kluky 😃, takže přesně ví, co rodiny s dětmi potřebují.
Letní prázdniny jsou plné a obvykle se začínají rezervovat v listopadu / prosinci. Ale teď v červnu ještě volno je a také v září. Koho jsem nalákala?

Leave a Reply